آخرین مطالب

محبوبترین های ورزشی(یک ساله)

جام قهرمانی تورنمنت چهار جانبه موعود در مسجد قمربنی هاشم (ع)

جمعه ، ۲۱ اسفند ماه ۱۳۹۴ ، تیم منتخب استعدادهای درخشان و پاسارگاد ، توانست با غلبه بر حریفان خود  ، فاتح مسابقات چهارجانبه جام موعود گردد .

 

به گزارش خادم نت:

این دور از مسابقات به مناسبت افتتاح سالن جدید روستای چاه گز ، در رده نونهالان و با حضور تیم منتخب مدرسه فوتبال افشین پیروانی شعبه چاه گز بعنوان میزبان،منتخب استعدادهای درخشان و پاسارگاد نی ریز / کیان مهر مرودشت / افشین پیروانی شیراز انجام شد . این مسابقات با توجه به حضور دو تیم از آکادمی مطرح افشین پیروانی از حساسیت بالایی برخوردار بود و جناب آقای جانی خانی ، مدیر فنی آکادمی افشین پیروانی را هم به این مسابقات کشاند .

تیم استعدادهای درخشان با کادری مجرب و  مربیانی توانمند همچون جناب آقای سعید شب دوست ، فاضل اصغر پور ، ابوذر خاکپور ، علی اصغر حسن پور ، روح الله احمدی نسب ، علیرضا شمسی و سجاد خاکپور ، در لوای حضرت اباالفضل علیه السلام توانسته است در برنامه های اخیر خود خوش بدرخشد و در این مسابقات نیز  با دو برد و یک مساوی به مقام قهرمانی نائل گردد و جام قهرمانی این دوره از مسابقات را به مسجد قمربنی هاشم علیه السلام بیاورد . در همین راستا وظیفه خود میدانیم از جناب آقای مسلم کرمی و مدرسه فوتبال پاسارگاد نیز تشکر و قدردانی نماییم .

گفتنی است در این دوره از مسابقات تیم کیان مهر مرودشت از سوی هیئت داوران بعنوان تیم اخلاق انتخاب شد .


آخرین اخبار اجتماعی

آخرین اخبار فرهنگی

آخرین اخبار بهداشت و سلامت


نشر مطالب با ذکر منبع بلامانع است .
مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .