آخرین مطالب

محبوبترین های مذهبی

معرفی برگزیدگان مسابقات شفاهی قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی

با برگزاری مرحله مقدماتی بیست و یکمین دوره مسابقات شفاهی قرآن و عترت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز، نفرات برتر این مسابقات معرفی شدند.
نسرین پهلوان کارشناس فرهنگی اجتماعی واحد نی ریز ضمن تشکر و قدردانی از همکاری کلیه حوزه های واحد در برگزاری این دوره از مسابقات گفت : الحمدلله کانون قرآن و عترت این واحد دانشگاهی در چند سال اخیر توانسته از هم از لحاظ کیفی و هم از جنبه کمی رتبه برتر را در سطح استان فارس کسب نماید و ان شاءاله در سال جدید نیز با الهام از منویات مقام معظم رهبری ، برنامه های متنوع قرآنی فرهنگی را پیش بینی کرده ایم.
 
کارشناس فرهنگی اجتماعی واحد نی ریز ، برگزیدگان مسابقات شفاهی قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز را بدین شرح معرفی کرد: در رشته ترتیل در بخش دانشجویان برادر محمدرضا شرافتی ، مجید حدادی و ابراهیم شاهسوندی به ترتیب رتبه های اول تا سوم و در رشته ترتیل در بخش دانشجویان خواهر طیبه علیمردانی ، لیلا رنجبر و کوثر کامرانی به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند. در رشته حفظ در بخش اساتید برادر مهدی جلالیان و در بخش اساتید خواهر فاطمه شتاب  و در بخش دانشجویان سمیرا صغیر حائز رتبه های برتر شدند. در رشته تحقیق بخش اساتید برادر سیداحمد موسوی مقدم و در بخش کارمندان مجتبی صفاجو رتبه های برتر را کسب کردند. در رشته ترتیل کارمندان نیز عبدالرضا رضایی ، مجیدرضا حافظی راد و مهدی راه وار حائز رتبه های برتر شدند. 

آخرین اخبار اجتماعی

آخرین اخبار فرهنگی

آخرین اخبار بهداشت و سلامت


نشر مطالب با ذکر منبع بلامانع است .
مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .