آخرین مطالب

محبوبترین های فرهنگی (یکساله)

برگزاری جشن سبزه ها توسط نوآموزان نی ریزی+تصاویر

جشن سبزه ها توسط پیش دبستانی (مهد کودک نورا) درمحل پارک بانوان باهمکاری شهرداری نی ریز برگزار گردید.

علی مقدسی

دراین مراسم نوآموزان مهد کودک و پیش دبستانی نورا پیشاپیش نوروز را به همراه مربیان و مادران خود جشن گرفتند. در این جشن کودکانه که با حضور اولیاء دانش آموزان پیش دبستانی نورا و با همکاری شهرداری نی ریز در پارک بانوان (شهیده حقیقی ) برگزار گردید کودکان ضمن اجرای شعر و سرود، سبزه های کاشته شده و سفره های هفت سین مراسم نمادین آغاز سال را با حضور خانواده‌های خود درپارک بانوان جشن گرفتند.
در آیین جشن سبزه ها مدیر پیش دبستانی و مهد کودک نورا ،هدف از برگزاری این مراسم را توجه به فرهنگ،باور و آیین ملی ایرانیان دانست و گفت:با توجه به رضایت مندی خانواده ها ،در این مرکز فعالیتها به سه بخش فرهنگی، هنری و ادبی تقسیم می شود که بخش هنری شامل کارگاههای نقاشی، در بخش ادبی ، شعر و داستان و در بخش فرهنگی ، قصه گویی، نمایش عروسکی، نمایش خلاق، ، سرود، کاردستی و … فعالیت می کنند.
سرکار خانم آریانژاد مدیر مهدنورا اظهار داشت: مبنای همه فعالیت ها در پیش دبستانی نورا حول برنامه های قرآنی می باشد چرا که این کار باعث می شود در آینده شاهد دانش آموزانی با تربیت قرآنی و دینی باشیم .
وی افزود: کتابخانه کودک که در داخل این مرکز قرار دارد شامل کتاب های مخصوص کودکان و نوآموزان است.
ایشان تصریح کرد:دراین مرکز ما امثال میزبان 80نوآموز بوده ایم که توسط 10مربی با تجربه آموزشهای لازم را به کودکان عزیز آموزش داده می شود همچنین این مرکز در مناسبتهای مختلف با برپایی نمایشگاههای نقاشی و…. فعالیتهای گسترده دیگری در طول سال برگزار می کند.
در ادامه برنامه های شاد و متنوع در قالب سرود و نمایش عروسکی برای نوآموزان توسط مجری صدا وسیمای مرکزفارس اجرا شد.

 


آخرین اخبار اجتماعی

آخرین اخبار فرهنگی

آخرین اخبار بهداشت و سلامت


نشر مطالب با ذکر منبع بلامانع است .
مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .