آخرین مطالب

محبوبترین های فرهنگی (یکساله)

فرماندار : کار فرهنگی ، به تجهیزات خاص نیاز دارد

زهرا افتخاری مدیر کل کانون فارس با امیری فرماندار  شهرستان  نی ریزدیدار و پیرامون مسائل و مشکلات این حوزه گفتگو نمودند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نی ریز ، دراین دیدار امیری فرماندارنیز ضمن قدردانی ازوی وهمکارانشان در ارائه ی مطلوب خدمات فرهنگی و هنری گفت: کار فرهنگی تجهیزات خاص نیاز دارد و در حوزه ی فرهنگ اعتبارات جاری جوابگو نیست لذا ما مقداری از اعتبارات عمرانی را نیز به امور جاری کانون اختصاص داده ایم.

امیری با اشاره به این مطلب که دولت نسبت به فرهنگ نگاه ویژه دارد گفت تلاش می کنیم تا از محل اعتبارات 2 درصد نفت و گاز و اعتبار 180 و اعتبارات استانی کانون را بهره مند کنیم همچنان که امسال 23 میلیون از محل این اعتبارات به مرکز نی ریز تعلق گرفته است.

فرماندار نی ریز در بخش دیگری از سخنانش فعالیت کتابخانه های سیار روستایی کانون در استان را مثبت و قابل توجه ارزیابی کرد و حضور این کتابخانه ها جهت ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی در روستاهای دور دست را مثبت ارزیابی نمود.

مدیرکل کانون فارس، نیزدر این دیدار ضمن برشمردن فعالیت های کانون و اهداف و رسالت سازمانی مجموعه، از حسن نظر فرماندار نسبت به مرکز نی ریز قدردانی کرد .

وی گفت در مرکز نی ریز، تعامل، همدلی و هم زبانی موج می زند و امید است که با حمایت فرماندار از فعالیت های کانون، خدمت رسانی شایسته ای به کودکان و نوجوانان شهر صورت پذیرد.

افتخاری یادآور شد که  ساختمان مرکز نی ریز  هم نیاز به تعمیر و هم تجهیزات دارد که این مهم نظر ویژه فرماندار را در اختصاص اعتبار می طلبد.

 گفتنی است وی در پایان از بخش های مختلف کتابخانه های ثابت، سیار روستایی و پستی نی ریز بازدید .


آخرین اخبار اجتماعی

آخرین اخبار فرهنگی

آخرین اخبار بهداشت و سلامت


نشر مطالب با ذکر منبع بلامانع است .
مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .