آخرین مطالب

محبوبترین های سیاسی

فرماندار: برخی می خواهند شیرینی انتخابات را در ذائقه مردم تلخ کنند

امیری فرماندار شهرستان نی ریز به همراه ایت الله فقیه منتحب مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری در بین نمازگزاران مسجد امام حسن (ع) پیرامون انتخابات اخیر بیاناتی ایراد نمود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نی ریز: امیری فرماندار ضمن تقدیر وتشکر از حضور پرشور وحداکثری مردم در انتخابات گفت: انتخاب آیت ا... فقیه  امام جمعه معزز نی ریز بعنوان نماینده منتخب استان فارس در مجلس خبرگان و همچنین راهیابی کاندیداهای شایسته شهرستان نی ریز به دور دوم  انتخابات مایه مسرت است وشادمانی مردم هم در این زمینه امری طبیعی است.

فرماندار نی ریز با اشاره به صحت و سلامت انتخابات گفت: متاسفانه در چند روز اخیر مطالبی به گوش می رسد یا در شبکه های اجتماعی و در فضای مجازی دیده می شود که باعث نگرانی شده است.

وی بابیان اینکه مردم شهرستان نی ریز، افرادی فرهنگی و اهل ادب هستند خاطرنشان کرد: سوابق نشان می دهد که تاکنون انتخاباتی به این سلامت و نشاط در سطح شهرستان نی ریز برگزار نشده است ، اما جای تعجب است که بعضی افراد وبا چه انگیزه ای مطالبی را در فضای مجازی،اینترنت ودیگر جاها مطرح می کنند و سعی دارند که شیرینی این انتخابات را در ذائقه مردم تلخ کنند.

فرماندار شهرستان نی ریز تصریح کرد: برخی افراد با حرف های نسنجیده خود که حقیقتاً به دور از انصاف وتقوا واخلاق است و شایسته این انتخابات نیست و متأسفانه برخی از بزرگان هم در اثر ناآگاهی با آنها همراهی می کنند و مطالبی را مطرح می کنند که موجب تشویش اذهان عمومی است .

وی ادامه داد:کسانی که در فضای مجازی به این مطالب دامن می زنند کاملا در اشتباه هستندو همه بدانند افرادی که در انتخابات در یک شعبه اخذ رأی حضور دارند از طیف های مختلف و از اقشار معتمد مردم هستند و افتخار انتخابات در ایران این است که انتخابات توسط معتمدین مردم برگزار می شود.

امیری ضمن تکذیب وجود هر گونه تخلف در انتخابات ،خاطر نشان کرد: انتخابات به شکلی است که هر برگ تعرفه که در اختیار ما قرار می گیرد باید با حضور هیئت نظارت ،نماینده فرماندار و رئیس شعبه تحویل شود و همه اینها شماره سريال دارند یعنی اگر فرماندار یک برگ را در فرمانداری کم و زیاد کند، شماره های آن در وزارت کشور، استانداری، هیئت نظارت و شورای نگهبان ثبت است و مشخص می شود. پس چگونه ممکن است  رأی کسی وحق کسی تضییع شود؟ مابارهبر ورئیس جمهورمان پیمان بسته ایم که از رای مردم و همچنین حقوق داوطلبین و نتیجه انتخابات بعنوان حق الناس حفاظت کنیم و اینکار را انجام دادهایم و خواهیم داد.

وی ادامه داد: نه در قانون آمده ونه امکان پذیر است که همه صندوقها سرساعت معینی کارشان تمام شود ،چون میزان آرای داخل صندوقها ،تنظیم صورتجلسه ،بعد مسافت واینگونه عوامل باعث تقدم و تاخیر در وصول صندوقها ست

امیری خاطرنشان کرد: حتی یک شکایت و گزارش از سوی ناظرین ،بازرسین و اعضای هیئت ها واصل نشده که تخلفی در شعب انجام شده و مطالب مطروحه در فضای مجازی صرفا ذهنیت غلط برخی هواداران است و چنانچه این گونه به تشویش اذهان ادامه دهند قطعا مورد پیگیری قرار خواهند گرفت.

شایان ذکر است در پایان مراسم آیت اله فقیه امام جمعه نی ریز از تلاش های فرماندار در برگزار شدن انتخاباتی سالم وبا نشاط تقدیر وتشکر نمود.

 


آخرین اخبار اجتماعی

آخرین اخبار فرهنگی

آخرین اخبار بهداشت و سلامت


نشر مطالب با ذکر منبع بلامانع است .
مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .