آخرین مطالب

گشایش نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت در نی ریز

نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت روز 16 اسفند در محل مرکز سلامت جامعه شهید دکتر فقیهی آغاز گردید.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان نی ریز، این نمایشگاه صبح روز 16 اسفند با حضور دکتر اکبر اجرایی مسئول بهداشت مساجد دانشگاه علوم پزشکی فارس و همچنین دکتر محمدرضا کرمی معاون بهداشتی شبکه بهداشت نی ریز گشایش یافت.

 

 

 

 

                           

به گفته حبیبه جلالی مسئول واحد سلامت خانواده و جمعیت شبکه این نمایشگاه، توسط واحد سلامت خانواده و جمعیت و با موضوعات آمادگی برای ازدواج، ازدواج شاد و پایدار، تندرستی خانواده، بارداری و فرزند آوری، زایمان و مراقبت های پس از آن، مدیریت منابع خانواده، مدیریت استرس و بحران، ناسازگاری و مدیریت آن، شیوه زندگی و اختلالات ناباروری برگزار شده است.

                           

وی افزود: در این نمایشگاه که از 16 لغایت 27 اسفند 94 برقرار می باشد، انواع مشاوره از قبیل مشاوره سلامت روان، مشاوره باروری سالم، مشاوره ازدواج از نظر اسلام، انواع مشاوره برای جوانان، مشاوره فرزندپروری، مشاوره سبک زندگی دانشجویی انجام می شود.

                          

حبیبه جلالی اضافه کرد: اندازه گیری فشار خون و نمایه توده بدنی، توزیع انواع کتابچه های راهنمای ازدواج شاد و پایدار، پمفلت، پوستر و برگزاری مسابقه و اهدای جوایز از دیگر اقدامات این نمایشگاه می باشد.


آخرین اخبار اجتماعی

آخرین اخبار فرهنگی

آخرین اخبار بهداشت و سلامت


نشر مطالب با ذکر منبع بلامانع است .
مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .