آخرین مطالب

محبوبترین های اقتصادی

تخصیص ذخایر مطالعه شده آهن بهرام گور به شرکت ذوب آهن پاسارگاد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس با اشاره به آغاز طرح مطالعات پی جویی و ژئوفیزیک منابع معدنی در منطقه بهرام گور شهرستان نی ریز گفت:

مطالعات در دو نقطه از منطقه بهرام گور به پایان رسیده است و این مطالعات بیانگر این است که ذخایر بسیار خوب سنگ آهن در این دو نقطه وجود دارد. 
وی اظهار کرد: با موافقت وزیر صنعت، معدن و تجارت، ذخایر یکی از دو نقطه مطالعه شده منطقه بهرام گور به شرکت ذوب آهن پاسارگاد در شهرستان کوار اختصاص یافته است تا پشتوانه ای برای فعالیت این واحد تولیدی باشد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس، همچنین با اشاره به فعالیت 160 هزار واحد صنفی در استان فارس، راه اندازی فروشگاه های بزرگ راباتوجه به تجارب کشورهای مختلف ایده ای مناسب برای ارتقای خدمات رسانی این واحدها و کاهش ترافیک و آلودگی هوا دانست و اظهار کرد: در سال جاری 18 واحد بزرگ صنفی در استان فارس مجوز فعالیت گرفتند. 
منطقه حفاظت شده بهرام گور در شمال شرقی شهرستان نی ریز و در مرز استان فارس و کرمان واقع شده است. 
این منطقه دیر گاهی است محل زیست گونه نادر گورخر ایرانی است و در کنار جلوه های بکر زندگی جانوری، معادن غنی را نیز در خود جای داده است. 


آخرین اخبار اجتماعی

آخرین اخبار فرهنگی

آخرین اخبار بهداشت و سلامت


نشر مطالب با ذکر منبع بلامانع است .
مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .