آخرین مطالب

محبوبترین های اجتماعی

حضور مردم خیر و نوع دوست شهرستان نی ریز در بهار همدلی

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره)شهرستان نی ر یز از کمک 1 میلیارد و 162میلیون ریالی خیرین و نیکوکاران به جشن نیکوکاری  خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان نی ریز انوشیـروان کیوان خاطر نشان ساختند جشن نیکوکاری ، جشنی است دینی و ملی که با هدف جمع آوری کمکهای مردمی برای اعطاء به خانواده های نیازمند و بی بضاعت با شعار «بهار همدلی، شکوه مهربانی، جشن نیکوکاری» در آستانه سال نووهمزمان با سراسر کشور در تاریخهای 12 و 13 و 14 اسفندماه در سطح این شهرستان، با حضور پرشور آحاد مردم برگزار گردید. مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان نی ریز با بیان اینکه هدف اصلی از برگزاری جشن نیکوکاری نشر وگسترش فرهنگ انفاق ونوع دوستی است اشاره کرد: درهفته احسان و نیکوکاری 272میلیون و935 هزار ریال کمک نقدی ومبلغ 889 میلیون و923هزار ریال به صورت غیرنقدی جمع آوری وسپس کمکهای مردمی جمع آوری شده نقدی به حسابهای بانکی نیازمندان و کمکهای غیر نقدی اعم از مواد خوراکی پوشاک و ... بین خانواده های نیازمند و بی بضاعت در شهر و روستا توزیع گردید.کیوان در ادامه افزود: کمکهای جمع آوری شده در جشن نیکوکاری امسال نسبت به سال قبل افزایش قابل قبولی داشته است. وبه حق که چه زیبا مردم این شهرستان مشق نیکوکاری نوشتند و ما نیز این نوع دوستی را نشان از احساس مسئولیت مردم شریف این شهرستان در قبال خانواده های نیازمند می دانیم و از همین رو از تمامی عزیزانی که در این راه پر خیر و ثواب استوار قدم برداشته اند تجلیل و تقدیر می نماییم. 

 


آخرین اخبار اجتماعی

آخرین اخبار فرهنگی

آخرین اخبار بهداشت و سلامت


نشر مطالب با ذکر منبع بلامانع است .
مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .