آخرین مطالب

محبوبترین های اجتماعی

نام گذاری یک میدان به نام جامعه ایمن در شهر نی ریز

جلسه کار گروه جامعه ایمن شهرستان نی ریز، روز 18 اسفند در محل شبکه بهداشت و درمان شهرستان نی ریز برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان نی ریز، این جلسه با حضور اعضاء و مدعوین از ساعت 10 صبح در سالن اجتماعات شبکه بهداشت برگزار شد.

 

به گفته دبیر کارگروه جامعه ایمن، در این جلسه گزارشی از اجرای مصوبات جلسه قبل توسط اعضاء ارائه شد که از اقدامات صورت گرفته می توان به راه اندازی کمیته فنی نظارت بر ایمنی ساختمان و ساخت و ساز آن، در راستای جامعه ایمن در فرمانداری شهرستان نام برد.

وی افزود: اطلاع رسانی مناسب در مورد پیشگیری از مسمومیت با گاز منو اکسید کربن توسط اداره گاز و شبکه بهداشت و درمان و جلسات آموزش پیشگیری از سوانح ترافیکی توسط پلیس راه از دیگر اقدامات صورت گرفته بوده است.

 

محمد طاهری اضافه کرد: در این جلسه همچنین تصمیماتی در مورد اجرای طرح هادی روستاهای تل مهتابی و قلعه بهمن، خط کشی معابر شهر نی ریز، نصب برج نوری در تقاطع های روستاهای تل مهتابی و محمود آباد در جاده اصلی، ایجاد پل زیر گذر ویژه عابرین در روستای قلعه بهمن در جاده اصلی، اصلاح ورودی شهرک سنگ به جاده اصلی و نام گذاری یک میدان به نام جامعه ایمن در شهر نی ریز اتخاذ گردید.

 


آخرین اخبار اجتماعی

آخرین اخبار فرهنگی

آخرین اخبار بهداشت و سلامت


نشر مطالب با ذکر منبع بلامانع است .
مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .