آخرین مطالب

محبوبترین های اجتماعی

گرامیداشت روز درختکاری با غرس بیش از یکصد اصله نهال

روز درختکاری با حضور آیت ا... فقیه امام جمعه محترم و عضو مجلس خبرگان رهبری در محل پارک جنگلی گرامی داشته شد.

 

علی مقدسی

در این مراسم که صبح روز شنبه نخستین روز هفته منابع طبیعی مورخ پانزدهم اسفندماه با همکاری اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ، شهرداری وشورای شهرنی ریز برگزار گردید ،امام  جمعه به همراه مهندس منزه شهردار شهرنی ریز ، رئیس شورای اسلامی شهر وجمعی از مسئولین در جهت تشویق و احیای این امر خداپسندانه و داشتن طبیعتی زیبا و پاک هریک درختی را غرس نمودندکه در ادامه همه حاضران با کاشت درختانی دیگر در این امر خیر شرکت کردند.

درادامه  این مراسم حضرت آیت ا... فقیه ضمن تبریک  و گرامیداشت روز درختکاری و آغاز هفته منابع طبیعی در مورد اهمیت درخت و درختکاری مطالبی را عنوان نمودند. ایشان ضمن تاکید بر این مهم همگان را در جهت فرهنگ سازی و تقویت مشارکت عمومی در ایجاد و نگهداری فضای سبز ارشاد نمودند .

ایشان  اظهار داشتند: كاشت درخت سنت انبياء الهي است و كمك شاياني به چرخه محيط زيست مي كند.

در این مراسم بیش از 100 اصله نهال کاج، و سرو ... توسط مهندس منزه شهردار و جمعی از مسئولین وکارگران شهرداری به منظور اشاعه فرهنگ درختكاري و توسعه فضاي سبز کاشته و اين روز گرامی داشته شد.

 

 

 

 


آخرین اخبار اجتماعی

آخرین اخبار فرهنگی

آخرین اخبار بهداشت و سلامت


نشر مطالب با ذکر منبع بلامانع است .
مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .